من الهام گلخواه هستم، از همان کودکی علاقه ی بسیار زیادی به بازی، خصوصا بازی های فکری داشتم(البته دوره ی ما اونقدر بازی فکری وجود نداشت).و همچنین این علاقه بین کل اعضای خانواده بود، به صورتی هنوز که هنوزه اخر هفته ها که دور هم جمع میشیم فقط مشغول بازی هستیم.

یواش یواش که تنوع بازی هایی که انجام داده بودیم زیاد شده بود و یه جورایی مشاور فامیل برای خرید بازی شده بودیم تصمیم گرفتیم که کارمون را گسترش بدیم و این شد که فروشگاه فکری گیم شکل داده شد.

هدف تیم فکری گیم اینه که شما را با انواع بازی های به روز فکری آشنا کنه تا بتونه کمک کوچکی در ارتقای سطح هوش،خلاقیت،تعامل اجتماعی و … بشود.

در این راستا با معرفی و اموزش انواع بازی ها برای همه ی سنین از 9 ماه تا 99 سال این انتخاب را به شما میده که بازی مورد علاقه ی خودتون را پیدا کنید و ساعت ها مشغول بازی بشید.

با توجه به اینکه همه ی فعالیت های امروزی ما سوشال و اینترنتی شده، تلاش ما به جمع کردن خانواده دورهم و استفاده ی کمتر از موبایل و … هست، که خوشبختانه بازی های فکری به دلیل دسته جمعی بودن تونستن تا حدودی به این مسئله ی بزرگ کمک کنند.

در راستای تکمیل محصولات، فکری گیم اسباب بازی های جذاب و اسباب بازی های مهارتی برای کودکان و نوجوانان نیز در اختیار شما میگذارد.

 

شادی و تفریح حق همه ی ماست و از انجایی که متاسفانه توی ایران خیلی به این مسئله توجه نمیشه تیم فکری گیم با عزمی قوی به ترویج استفاده از بازی های فکری و شاد و مفرح پرداخته است.و امید این داریم که این فرهنگ روزی همه گیر شود و همه کودکان و خانواده ها به جای وقت گذراندن در فضاهای مجازی به رشد و خلاقیت خویش و فرزندانشان بپردازند.