تحویل کالا ویژه شهر اصفهان و شهرستان لنجان

در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهر اصفهان فعال می‌باشد و سفارشات از طريق پيك براي مشتريان ارسال ميگردد. سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 ثبت شوند، حداکثر ۲۴ ساعت پس از بررسی تحویل داده می‌شوند. سفارشاتی که پنج شنبه و جمعه و سایر روزهای تعطیل ثبت شوند، اولین روز کاری بعد از تعطیلی پردازش می‌شوند. در مواردی از قبیل تغییر کالای موجود در انبار و یا اتمام موجودی، پیش از تایید و ارسال سفارش هماهنگی به عمل خواهد آمد.

 

تیپاکس

با استفاده از تیباکس ما به سراسر ایران میتوانیم ارسال داشته باشیم.. پس از ثبت سفارش و تحویل آن به تیپاکس، تحویل سفارش (با توجه به میزان مسافت) از ۱۲ تا ۴۸ ساعت انجام می‌گیرد.

 

پست پیشتاز

حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز برای شهرستان‌ها ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

 

باربری

باربری ویژه لوازم سنگین می‌باشد که در قسمت مشخصات کالا بیان شده است. هزینه ارسال سفارشات از طریق باربری بصورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) خواهد بود.

 

محاسبه هزینه ارسال سفارش برای کاربر بستگی به محدوده جغرافیایی و مقصد آن دارد.
در روزهای پایانی سال و مناسبت‌های خاص، امکان تاخیر در تحویل سفارش توسط سرویس‌های پستی وجود دارد. زمان تحویل ذکر شده مربوط به روزهای کاری و غیر تعطیل می‌باشد.
در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، ارائه کارت شناسایی معتبر از سوی تحویل گیرنده سفارش الزامی است.
لطفا سفارش خود را در هنگام دریافت از نماینده سایت، پیک و یا شرکت حمل و نقل با مندرجات فاکتور و مشخصات کالاها مطابقت داده و در صورت وجود هر گونه مغایرت در سفارش، کسری و یا ایراد فیزیکی و ظاهری (از قبیل شکستگی، له شدگی و …) از دریافت سفارش خودداری نمایید. در صورت نیاز با ارسال پیامی در واتس اپ موارد لازم را جهت پیگیری به اطلاع بخش خدمات پس از فروش فکری گیم برسانید.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست رهگیری کنید.