دسته‌بندی نشده

11 بازی که کودکانتون را باهوش میکند!

بازی های رومیزی

طی مطالعاتی که توسط محققان انجام شده است، نشان می دهد افرادی که فعالیت ذهنی بیشتری دارند، نسبت به بقیه افراد کمتر به زوال عقل مبتلا می شوند. به همین منظور ما تعدادی از پرفروش ترین و بهترین بازی فکری های جهان برای تقویت هوش و خلاقیت کودکان را در این مقاله برای شما جمع آوری و معرفی کرده ایم.

 

بازی فکری رومیزی اوس بنا:

رومیزی اوس بنا

بهترین بازی های فکری جهان که در آن ساختن و خلق کردن باشد، دریچه ای از اتفاقات نو و جذاب را به روی کودکان ما باز می کند در بازی فکری اوس بنا به پرورش خلاقیت ذهنی کودکان پرداخته می شود.
همچنین با این بازی هیجان انگیز کودکان با مفاهیم پایه معماری آشنا می شوند، مفهوم نظم را درک می کنند و در نهایت هیجانات کودکانتان تخلیه و احساس آرامش خواهند کرد.بازی اوس بنا یکی از بهترین بازی های شناخته شده برای تقویت هوش و خلاقیت کودکان می باشد.

 

بازی فکری رومیزی دکتر اکتشاف:

رومیزی دکتر اکتشاف

لذت تطبیق و حل مسئله با دکتر اکتشاف، با این بازی هماهنگی بین چشم و دست را بالا ببرید، همچنین هوش و ادراک دیداری کودکانتان را تقویت کنید.
در بازی دکتر اکتشاف بازیکن 3 لوله آزمایش به همراه 6 توپک در اختیار دارد، بازیکن با دقت و تمرکز تلاش می کند بدون تماس دست با توپک و با سرعت بالا توپک ها را مطابق کارت با کمترین جا به جایی در لوله آزمایش قرار دهد و بلند بگویید کشف کردم و صاحب کارت شود.برای اطلاع از قیمت بازی دکتر اکتشاف کلیک کنید.

 

بازی فکری رومیزی پایاپای:

امورش بازی رومیزی پاپایای

بازی پایایای یک بازی هیجانی و جذاب که در آن تاجرانی قهار به معامله با دیگر تجار می پردازند. هر بازیکن 9 کارت دارد که با سرعت بالا و تصمیم گیری درست در شرایط سخت باید 9 کارت خود را به یک جنس تبدیل کند.
یک بازی شلوغ و پر هیاهو، هر بازیکن باید آمادگی تغییر استراتژی های بازی را در هرلحظه داشته باشد، تا دست خود را جور کند و زنگ را به صدا در آورده و برنده بازی شود.

 

بازی فکری رومیزی دو چشمی:

بازی فکری دو چشمی

احتمالا یکی از اولویت های انتخاب یک بازی برای شما جذاب و شاد بودن اون بازی هست. بازی دوچشمی یک بازی فوق العاده خنده دار که سرعت عمل و اعتماد بنفس شما را شدیدا بالا می بره.
در جریان بازی دوچشمی شما یک عینک رو چشمانتان هست و در ابتدای بازی 5 لیوان روی دماغک عینک قرار میدهیم؛ اگر کارت مطابق تاس رو زودتر پیدا کردی یکی از لیوان ها رو میتونی برداری، دقت و تمرکزت را بالا ببر که اگر اشتباه بگی یک لیوان به لیوانای روی دماغت اضافه میشه.برای دیدن جزئیات  بازی جذاب دوچشمی به محصولات سایت مراجعه کنید.

 

بازی فکری رومیزی فکر بکر:

 

بازی فکربکر یک بازی معمایی هوشمند که در آن با بررسی و مقایسه حدس ها و پایه ریزی حدس های بعدی به پیش بینی و شناسایی الگو ها می پردازیم، پس نتیجتا کمک زیادی به توان ذهنی و تقویت قدرت استدلال شما می کند.
با خلاقیت و تکیه بر حافطه، تمرکز و قدرت تجزیه و تحلیل به راحتی امتیاز بگیر و برنده شو.بازی بسیار ساده ای است که برنده ی چندین جایزه تا کنون شده است و همچنین کمک شایانی به تقویت هوش و خلاقیت کودک میکند.برای خرید بازی فکر و بکر کلیک کنید.

 

بازی فکری رومیزی بزنگاه:

 

به دنبال شادی و هیجان هستی؟ در بازی جذاب و مفرح بزنگاه منتظر دست زدن های پی در پی، فریاد های مداوم، زنگ های پیوسته و پیروزی های پشت سرهم باشید.
در بازی فکری بزنگاه باید سریع باشی و شباهت ها را پیدا کنی. این بازی علاوه بر تقویت هوش و تمرکز باعت تقویت حافظه کودکان نیز می باشد. برای دیدن جزئیات و اموزش بازی بزنگاه کلیک کنید.

 

بازی فکری رومیزی تند و تند:

اهل سرعت و هیجان هستی، بازی تند و تند همانطور که از نام آن مشخص است مبتنی بر سرعت عمل است، بازی سرتا سر هیجان است.
در بازی تند و تند، 60 کارت میوه خوشمزه داریم. نیمه اول میوه را بردار و با سرعت بالا نیمه ی دوم میوه را پیدا کن و به هم بچسبان، باید دو نیمه کاملا شبیه به هم باشند.اگه دوست داری بیشتر راجب این بازی جذاب بدونی، روی اموزش بازی تند تند کلیک کنید.

 

بازی فکری رومیزی جکو جونور:

 

آیا کودکانتان علاقه مند به حیوانات هستند ، بازی جکوجونور سرعت تفکر و پردازش اطلاعات و حافظه کودکانتان را به چالش می کشد. جکوجونور به حافظه و سرعت عمل کودکتان کمک میکند و اطلاعاتی مثل وزن، سرعت، اندازه و طول عمر حیوانات مختلف را به کودک آموزش می دهد.
در یک طرف کارت های بازی مشخصات حیوان و در سمت دیگر تصویر حیوان طراحی شده است، با توجه به مشخصات نام حیوان را بگو و امتیاز بگیر.
بازیکنی که بیشترین کارت را دریافت کند، لقب سلطان جنگل را می گیرد.برای خرید بازی فکری جک و جونور کلیک کنید.

 

بازی فکری رومیزی پازل سه بعدی:

 

بازی پازل سه بعدی یک بازی به سبک ساختن و خلق کردن!در حالی که کودک شما در حال ساختن است همزمان معمای ترتیب قرار گیری قطعات را نیز حل می کند. و این سرگرمی آموزنده تفکر هندسی برای کودک بوجود می آورد، همچنین خلاقیت و حس کنجکاوی کودک را تقویت می کند.این پازل ها علاوه بر تقویت هوش و حافظه کودکان و سرگرم کردن آن ها به مدت طولانی، یه تزئینی جذاب هم به حساب میاد.

 

بازی فکری رومیزی بینوچین:

 

یکی دیگه از بازی های جذاب برای تقویت هوش و خلاقیت کودک بینوچین هست.بینوچین یک بازی بسیار هیجان انگیز و شادی آور همراه با ترشح آدرنالین در فضایی امن و دوستانه برای شما طراحی شده است و در سلامت روح و جسم شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.
در بینوچین لیوان هارا با توجه به رنگ داخلی و خارجی و با پیروی از قائده ی بازی رو هم بچینید، بازیکنان بدون نوبت و با سرعت بالا بازی خواهند کرد بنابراین هیجان بالایی خواهد داشت و هماهنگی بین دست و چشم وسرعت عمل و دقت شما را افزایش خواهد داد.

 

بازی فکری رومیزی شعبده باز:

 

شعبده بازی یکی از اون فعالیت ها است که بیشتر کودکان به آن علاقه مند هستند! این بار بازی شعبده باز با وجود المان های شعبده بازی که جذابیت و مهیج بودن آن را چند برابر کرده، به عنوان یکی از پرمخاطب ترین بازی ها شناخته شده است.
وسایل شعبده بازی در اختیار بازیکنان قرار میگیرد و آن ها باید با تمرکز بالا وسایل را مطابق با کارت بازی بچینند. در این بازی روحیه رقابت، اعتماد بنفس، هوش اجتماعی و چابکی دست کودک پرورش داده خواهد شد.
همچنین اگر به دنبال تقویت حواس پنجگانه ی کودکان خود به کمک بازی شعبده باز هستید کلیک کنید.

برای دیدن برترین بردگیم های خارجی برای کودکان  کلیک کنید.

author-avatar

درباره Fekri game

از همان کودکی علاقه ی بسیار زیادی به بازی، خصوصا بازی های فکری داشتم(البته دوره ی ما اونقدر بازی فکری وجود نداشت).و همچنین این علاقه بین کل اعضای خانواده بود، به صورتی هنوز که هنوزه اخر هفته ها که دور هم جمع میشیم فقط مشغول بازی هستیم.یواش یواش که تنوع بازی هایی که انجام داده بودیم زیاد شده بود و یه جورایی مشاور فامیل برای خرید بازی شده بودیم تصمیم گرفتیم که کارمون را گسترش بدیم و این شد که فروشگاه فکری گیم شکل داده شد.هدف تیم فکری گیم اینه که شما را با انواع بازی های به روز فکری آشنا کنه تا بتونه کمک کوچکی در ارتقای سطح هوش،خلاقیت،تعامل اجتماعی و … بشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *