دسته‌بندی نشده

15 بازی نقش مخفی

بازی های نقش مخفی

کلی هیجان در انتطار شماست! اگر شما از اون دسته افرادی هستید که به دنبال هیجان بالا هستید و پیدا کردن پاسخ مسائل سخت شما را به وجد می آورد، فکری گیم به شما بازی های به سبک نفش مخفی را پیشنهاد می کند. بازی های نقش مخفی از سری بازی های دورهمی، مهیج و بی نظیر هستند که در میان تمام گروه های سنی محبوبیت بالایی دارند و هر فرد با هر سن و علاقه ای را جذب خود می کنند. با توجه به اسم ژانر بازی ها، در این بازی ها یک سری نقش های مخفی وجود دارد که دارای قدرت های خاص خود می باشند. یک ویژگی مهم بازی های نقش منفی این است که در دور همی های دوستانه و خانوادگی خود می توانید با کمک این بازی ها اطرافیان خود را سرگرم کنید و یک محیط شاد و امن در دورهمی های خود داشته باشید.
بازی های نقش مخفی بسیار فکری و چالش برانگیز می باشند، و در این بازی ها بازیکنان برای پیدا کردن پاسخ معما ها نیاز دارند تا مهارت هایی را در خود پرورش دهند از جمله این مهارت ها موارد زیر می باشند:
• شناخت زبان بدن افراد
• تحلیل رفتار دیگران
• حافظه ی خوب
• نوع صحبت و حرکات حریف را روانشناسی کنید.
و…
گروه فکری گیم تلاش کرده تا در این مقاله 15 بازی نقش مخفی که از بهترین بازی های نقش مخفی می باشد را برای شما مخاطبان عزیزم معرفی و آموزش دهد، در ادامه با این بازی های جذاب آشنا خواهید شد.

بازی رومیزی مافیا

زمانی که از بازی های نقش مخفی صحبت می شود ، توجه بسیاری از ما به بازی رومیزی مافیا جلب می شود. بازی نقش مخفی مافیا برای رسیدن به هدف در دو فاز شب و روز بازی می شود و در جریان بازی به هر کدام از بازیکنان یک نقش تعلق می گیرد و هر نقش دارای یک قدرت خاص می باشد. در این بازی هیجان انگیز شما با تحلیل صحبت و رفتار دیگران ، نقش آن ها را شناسایی می کنید. برای مشاهده ی مشخصات و خرید بازی اینجا کلیک کنید.

مافیا

بازی رومیزی کودتا

بازی کودتا از اون دست بازی های جذاب در گروه بازی های نقش مخفی هست که شما می تونید با بلوف زنی توی این بازی اهداف خودتون را پیش ببرید و برنده بازی باشید. در این بازی شخصیت ها و اشراف زادگانی حضور دارند که شما می توانید با قدرت کلام خود آن ها را از روند رقابت خارج کنید.برای آشنایی با شخصیت های بازی کودتا و یادگیری بازی اینجا کلیک کنید.

کودتا

 

بازی رومیزی آخرین ایستگاه

قطار درحال حرکت است و تا آخرین ایستگاه تنها یک نفر زنده خواهد ماند! در این بازی هرچیزی که شما را به هیجان برساند وجود دارد. مسافرین قطار بسیار مرموز و مشکوک به نظر میرسند ، در این قطار دو جناح مزدور و جناح متحد با یکدیگر به رقابت می پردازند. در این بازی شما شخصیت هایی را دارید که منتظر رسیدن قطار هستید، بازی تا زمان رسیدن آخرین ایستگاه ادامه خواهد داشت . اگر علاقه مند هستید که بدانید در قطار چه اتفاقی خواهد افتاد اینجا کلیک کنید.

ایستگاه آخر

 

بازی رومیزی دیوان

هوشیار باشید و با دقت رفتار دیگر بازیکنان را تحلیل کنید. بازی دیوان یک بازی بسیار جذاب که شما را ساعت ها درگیر و سرگرم خود می کند . اگر علاقه مند هستید با تعداد نفرات بالا بازی کنید ، بازی دیوان این امکان را به شما می دهد تا با 21 بازیکن هیجان را تجربه کنید. در یک روستا دیو هایی وجود دارند که شب ها در تاریکی و در خواب انسان ها را شکار می کنند و در روز به شکل انسان ظاهر می شوند. مردم روستا دور هم حمع شده اند تا دیو ها را شناسایی و به سزای اعمالشان برسانند. برای تهیه ی بازی دیوان اینجا کلیک کنید.

دیوان آموزش

 

بازی رومیزی اولون

اگر طرفدار بازی های نقش مخفی هستید ولی مخالف حذف بازیکنان در جریان بازی هستید، بازی رومیز اولون یکی از بهترین بازی های نقش مخفی می باشد که تا پایان بازی تمام بازیکنان در بازی حضور خواهند داشت و مکانیز حذف بازیکن ندارد. شاه آرتوریاران خود را فراخوانده و یک جلسه ی مخفی تشکیل داده تا برای مقابله با نیروی شر حاکم بر دنیا چاره ای پیدا کنند. در این میان تعدادی از یاران موردرد بصورت مخفیانه در این جلسه حضور یافته اند تا نیروی شر را برنده ی این بازی کنند. مرلین جادوگر هم از حضور نیروی شر آگاه است ولی بخاطر از مرگ نمیتواند این موضوع را به شاه آرتور اطلاع دهد…
شاه آرتور پیروز نبرد است یا یاران شر؟
نتیجه بازی به هوش دیگران و جسارت مرلین جادوگر بستگی خواهد داشت. برای مشاهده ی ادامه ی داستان و آموزش بازی رومیزی اولون اینجا کلیک کنید.

بازی فکری اولون

 

بازی رومیزی یورش

یک گروه زیرزمینی برای براندازی حکومت فاسد تشکیل شده است. تلاش این شورشیان باعث ضعف و دودستگی در حکومت شده و حکومت را در آستانه ی فروپاشی قرار داده است. بازی نقش مخفی یورش یک بازی بسیار هیجان انگیز و اعتراضی می باشد. این اعتراضات و یورش فرصتی است تا شما راه خود را به سوی قدرت مطلق باز کنید، رقیبان خود را تبعید کنید و فقط خود پیروز میدان باشید. برای یادگیری بازی یورش اینجا کلیک کنید.

یورش

 

بازی رومیزی گانگستر

یک گروه مافیایی برای برآورده کردن درخواست های رئیس مافیا تلاش های شبانه روز خود را شروع کرده اند و برای غارت گانگستر خود را به نقاط مختلف میفرستند. در این میان پلیس هم کلانتر خود را وارد میدان میکند تا گانگستر را دستگیر و آن چه غارت کرده را از او پس بگیرند. گانگستر برای پیش بردن اهداف گروه مافیایی تمام تلاش خود را اعم از رشوه دادن، سکوت کردن و مذاکره کردن؛ می کند. این بازی بسیار هیجان انگیز قدرتت برنامه ریزی و تحلیل شما را افزایش می دهد. برای خرید این بازی بسیار جذاب اینجا کلیک کنید.

گانگستر

 

بازی رومیزی شاه دزد وزیر

بازی شاه دزد وزیر، یکی از جذاب ترین بازی های نقش مخفی می باشد . این بازی 6 شخصیت به نام های شاه، دزد، وزیر، داروغه، جلاد و رعیت دارد که هرکدام توانایی های خاص خود را دارند و همیشه هم در بازی حضور دارند حتی زمانی که تعداد بازیکنان کمتر از6 نفر باشند. اگر علاقه مند به بازی هایی هستید که با بلوف ذنی و ذهن خوانی پیش می رود بازی شاه دزد وزیر یک پیشنهاد بسیار جذاب برای شما است. در این بازی بازیکنان تلاش می کنند تا با استفاده از قابلیت های شخصیت های بازی، مچ گیری و بلوف زنی بیشترین سکه را بدست بیاورند، در نهایت بازیکنی که بیشترین تعداد سکه را بدست آورد برنده بازی خواهد بود. برای خرید بازی شاه دزد وزیر اینجا کلیک کنید.

شاه دزد وزیر

 

بازی رومیزی نفوذی

سارقان برای یک سرقت بزرگ برنامه ریزی کرده اند اما در صبح روز سرقت متوجه شده اند که ممکن است تعدادی پلیس در گروهشان نفوذ کرده باشند. آن ها تنها چند دقیقه فرصت دارند تا نفوذی را پیدا کنند و سپس سرقت خود را انجام دهند اگر موفق به پیدا کردن نفوذی نشوند شکست سختی خواهند خورد. این بازی با گفت و گو ، فریب ، کشف و شهود ،تعامل اجتماعی و… پیش خواهد رفت و بازیکنان تا زمانی که به نفعشان نباشد حقیقت را نخواهند گفت. در این بازی مهارت هایی همچون تعاملات و ارتباطات اجتماعی و شناسایی هویت شما پرورش خواهد یافت. بازی نفوذی مناسب افرادی است که علاقه مند به بازی های مرموز و پر رمز و راز هستند. برای خرید بازی نفوذی اینجا کلیک کنید.

نفوذی

 

بازی رومیزی بالماسکه

اگر شما شخصی هستید که سخت تصمیم میگیرید بازی بالماسکه مناسب شما است، چرا که این بازی قدرت تصمیم گیری شما را پرورش می دهد.
به یک مهمانی دعوت شدیم و مهمانان هرکدام ماسکی بر صورت دارند و ما نمی دانیم پشت ماسک چه کسی است. هر شخصیت ویژگی های خود را دارد و این ویژگی ها روند بازی را شکل می دهند.زیرکی، بلوف زنی و حافظه ی خوب سه مهارتی هستند که برای برد شما در این بازی نیاز می باشند. یکی از موارد ویژه ی این بازی در این بازی این است که شما می توانید در حین بازی شخصیت خود را تغیر دهید به این شیوه که کارت خود را بسوزانید و کارت دیگری بردارید، تغیر کارت باید بصورت مخفی انجام شود. برای اطلاعات بیشتر راجب بازی بالماسکه اینجا کلیک کنید.

بالماسکه

 

بازی رومیزی ددان

 

در یک سرزمین ناشناخته که دیو های پلید در آن زندگی می کنند. یک انسان زیرک در لباس دیو در میان دیو های پلید تلاش می کند تا سیاهی ها و پلیدی ها را از بین ببرد. زیرک باید تا قبل از به پایان رسیدن ساعت شنی و از بین بردن دیو ها مخفی بماند ، آیا موفق خواهد شد؟
بازی ددان در دو مرحله اجرا می شود ، در مرحله ی اول گرداننده ی بازی یک کلمه انتخاب می کند. زیرک از این کلمه آگاه است. همه ی بازیکنان با هر نقشی باید با پرسیدن سوالاتی به آن کلمه برسند و زیرک نیز باید بصورت نامحسوس به دیگر بازیکنان کمک کند تا قبل از به پایان رسیدن زمان کلمه را شناسایی کنند. در مرحله ی دوم بازی ددان؛ بعد از پیدا شدن کلمه و تقسیم امتیازات همه ی بازیکنان با طرح سوال هایی از یکدیگر به دنبال پیداکردن زیرک خواهند بود. برای خرید این بازی جذاب اینجا کلیک کنید.

ددان

 

بازی رومیزی راز هیتلر

یک جلسه ی مهم در کشور آلمان برای سرنوشت دنیا تشکیل خواهد شد.در بازی جذاب راز هیتلر نقش هایی بصورت مخفی به هر بازیکن داده میشود که این نقش ها شامل سه گروه لیبرال ، فاشیست و هیتلر می باشد. هیتلر و یارانش بصورت مخفیانه در گروه لیبران فعالیت می کنند تا فاشیست ها را برنده نبرد کنند. آیا هیتلر را می توان شکست داد؟
برای پاسخ به این سوال و برای تقویت مهارت های اجتماعی و ارتباطی خود راز هیتلر را بازی کنید. اعتماد به نفس و عزت نفس خود را با راز هیتلر بالا ببرید . برای خرید راز هیتلر اینجا کلیک کنید.

راز هیتلر

 

بازی رومیزی دژ

بازی دژ از سری بازی های ساخت و ساز و جمع کردن سکه می باشد. پس اگر علاقه مند به ساخت و ساز هستید شروع کنید دژ خو را بسازید و در ادامه کاخ ، عمارت اربابی و اسلحه خانه را بنا کنید و بهترین حکمران سرزمین شوید. اما هوشیار باشید که آدمکش جان شاه را تهدید می کند و تاجر بایستی به دور از اطلاع راهزن ها سکه ها و پول های خود را نگه دارد. در هر دور بازی شما نقش متفاوتی خواهید داشت و در هر دور باید ساخت انجام دهید ، زرنگ باشید و زودتر از ذیگر بازیکنان 7 سازه ی خود را پایان برسانید . برای مشاهده ی مشخصات و آموزش بازی کلیک کنید.

دژ

 

بازی رومیزی غرب وحشی

بازی غرب وحشی از دسته بازی های نقش مخفی هست که می تونه شما را به شدت درگیر و سرگرم کنه. در این بازی کارت های شخصیت که شامل کلانتر، معاون ، خائن و یاغی ها هستند، دست بازیکنان داده می شود.
شخصیت ها هفت تیر به دست منتظر یک غفلت هستند تا شلیک کنن و …کار تمام! در هر لحظه امکان شلیک گلوله می باشد. شما باید شلیک کنید و یا پناه بگیرید. این بازی بسیار هیجان انگیز می باشد و قدرت ریسک پذیری شما را افزایش میدهد. پس اگر نیاز دارید که ریسک پذیری خود را تقویت کنید غرب وحشی انتخاب درست برای شماست. برای خرید این بازی اینجا کلیک کنید.

غرب وحشی

 

بازی رومیزی اسپای فال

یکی از بهترین بازی های نقش مخفی بازی اسپای فال می باشد ،این بازی بصورت جاسوس محور می باشد و شما میتوانید آن را 12 نفره بازی کنید. باید با تفکر استراتژیک خود جاسوس را تشخیص دهید و اگر خود جاسوس هستید با خلاقیت و تحلیل صحبت های دیگران محل مورد نظر را حدس بزنید و برنده بازی شوید.اگر به بازی های صحبت محور و جاسوس محور علاقه مند هستید اسپای فای یک انتخاب صحیح است. برای خرید اینجا کلیک کنید.

اسپای فال

 

 

 

 

این هم ارائه ی یک مقاله ی خاص در مورد بردگیم هایی به سبک نقش مخفی، دراین مقاله سعی کردیم 15 بازی نقش مخفی را به شما عزیزان معرفی کنیم، این 15 بازی نقش مخفی بردگیم هایی که در جریان بازی بسیاری از مهارت های شما را پرورش خواهد داد ، امیدوارم لحظات خوشی را در کنار دوستان و فامیل خود بازی کنید.

author-avatar

درباره fateme salimian

فاطمه سلیمیان هستم نویسنده ی وبسایت فکری گیم هستم کارشناسی تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه آزاد نجف آباد از آن جایی که علاقه مند به انواع برد گیم ها بودم برای معرفی و آموزش انواع بردگیم ها به شما عزیزان با گروه فکری گیم همراه شدم . تلاشم بر این است که بهترین آموزش ها را برای شما داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *