دسته‌بندی نشده

6 بازی به شدت خنده دار!

6 بازی خنده دار برتر

6 بازی خنده دار که شما را متحیر خواهد کرد. با این 7 بازی خنده دار در یک محیط شاد با یکدیگر ارتباط مستقیم برقرار کنید، فعالیت مشترک انجام دهید و حسابی بخندید.
اگر با وجود اینترنت و فضای مجازی نگران کم شدن ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر هستید، با این بازی های شاد رومیزی میتوانید ارتباط بیشتری بین اعضای خانواده بر قرار کنید و لحظات و خاطرات خنده دار برای یکدیگر بسازید.
قطعا به این مسئله هم مشرف هستید که بازی ها رومیزی میتوانند به رشد مهارت های زندگی و شناختی افراد کمک بسیاری کنند و اگر این آموزش ها در یک محیط شاد صورت بگیرد، قطعا تاثیر بیشتری خواهد داشت. در این مقاله تیم فکری گیم تلاش کرده تا بهترین بازی های رومیزی خنده دار را برای شما شناسایی و معرفی کند.

لپف

دنبال بازی خنده دار و خیلی خاص هستی ؟ فکری گیم بهت بازی لپف رو معرفی میکنه؛ یک بازی به سبک سرگرمی برای افراد بالای 10 سال ، توی جعبه ی بازی تعدادی دهن باز کن هست و بازیکنا باید دهن بازکن که از جنس پلاستیک هست رو داخل دهانشون بذارن و عبارت روی کارت های بازی رو بخونن.
این که با دهان باز صحبت کنی کار خیلی سختیه ، تابحال تجربش کردی؟ ولی به نظرم فوق العاده خنده دار و جذابه و ارزشش رو داره که امتحانش کنی. برای دیدن مشخصات و آموزش کامل بازی لپف کلیک کن.

بازی لپف

 

 

گوش به زنگ

 

همراه با بازی و خنده دقت و تمرکزت را هم بالا ببر، بالا بودن دقت و تمرکز توی همه ی موقعیت های زندگی لازمه، پس چه بهتر که با بازی جذاب و پرهیجان گوش بزنگ این توانایی هات رو تقویت کنی!
در این بازی رقابتی و سرگرم کننده، کارت های بازی و زنگ رو در اختیار دارید. هربازیکن در نوبت خودش یک کارت بازی بر میگرداند، هر بازیکنی که تشخیص دهد کارت های برگردانده شده مشابه کارت خودش است سریع زنگ میزند و کارت های برگردانده شده را به عنوان امتیاز بر میدارد، گوش بزنگ باش و سرعتت را بالا ببر. برای خرید بازی گوش بزنگ کلیک کنید.

بازی مفرح گوش بزنگ


خرید و قیمت همه ی بازی های خانوادگی خنده دار

هدبند

بازی رومیزی هدبند یک بازی فوق العاده درخشان در سبک هوش و حافظه که افراد بالای 4 سال میتونن بازی کنند! با این بازی خنده دار و لذتبخش بعد از هر برد اعتماد بنفست بالا میره و احساس خیلی خوبی بدست میاری.
در این بازی شاد و مفرح بازیکنان هدبند های بازی را روی سر خود قرار می دهند، یکی از بازیکنان بدون اینکه کارت ها را ببیند ، یک کارت بر روی هر هدبند قرار میدهد، هر بازبکن در نوبت خودش سوال هایی می پرسد و حدس های خنده داری میزند تا اینکه متوجه شود، روی کارت هدبندش چه چیزی نوشته شده است. برای خرید بازی هدبند کلیک کنید.

بازی شاد هدبند

آره یا نه

نباید با “بله” یا “خیر” و یا هر کلمه ای که این معنی را بدهد ، پاسخ دهید. بازی فوق العاده جذاب برای افراد بالای 12 سال که دارای 100 کارت بازی هست. روی کارت های بازی سوال هایی نوشته شده است و در هر نوبت یک پرسشگر و یک پاسخ دهنده داریم، اگر پاسخ دهنده بدون خطا و بدون گفتن بله و خیر به سوالات پاسخ داد بعد از آخرین سوال، زنگ را میزند و کارت را به عنوان امتیاز میگیرد ولی اگر در پاسخ به سوالات خطا داشت پرسشگر زنگ را میزند و کارت را به عنوان امتیاز بر میدارد.
سختی این بازی اونجاست که شما نمیتونی از کلمات تکراری و یا از فعل پرسش ها استفاده کنی، در جریان این پرسش و پاسخ کلی میخندی و لحظات تماشایی بوجود میاری، برای مشاهده مشخصات و خرید “آره یا نه” کلیک کنید.

بازی مفرح آره یا نه

زد و بند

یک بازی فوق العاده پر هیجان و شاد به سبک استراتژیک که بین 4 تا 8 نفر بازی می شود ، بازیکنان میتوانند با بلوف زنی برنده ی این بازی شوند، در این بازی خنده دار باید طوری بلوف بزنی که همه باور کنند.
در زد و بند این بازی مفرح و شگفت آور غارتگران خزانه ی شهر را به غارت برده اند و زمان تقسیم غنائم شده است، بازیکنان با بلوف زنی و تلاش برای برکناری رئیس ، سعی بر بدست آوردن غنائم بیشتر دارند. شما باید برای پیروزی از خلاقیت استراتژیک خود استفاده کنید. اگر علاقه مند به  سبک بازی زد و بند هستید، کلیک کنید.

بازی مفرح زد و بند

شکلک

بازی شکلک یک بازی بی نظیر و خنده دار که کمک فوق العاده ای به افزایش اعتماد بنفس و هوش افراد بالای 6 سال میکند. 33 کارت بازی داریم که روی آنها شکلک درج شده و هر شکلک 3بار تکرار شده است.
بازیکنان با در آوردن شکلک روی کارت های دستش ، سه کارت مشابه به یکدیگر را ردیف می کند و یک دست سه تایی می سازد. در آوردن شکلک روی کارت ها میتواند علاوه بر ایجاد فضای شاد برای شما ، صمیمیت بین شما را نیز افزایش خواهد داد. برای آموزش و خرید بازی شکلک از فروشگاه فکری گیم  اینجا کلیک کنید.

بازی مفرح شکلک

منبع

author-avatar

درباره fateme salimian

فاطمه سلیمیان هستم نویسنده ی وبسایت فکری گیم هستم کارشناسی تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه آزاد نجف آباد از آن جایی که علاقه مند به انواع برد گیم ها بودم برای معرفی و آموزش انواع بردگیم ها به شما عزیزان با گروه فکری گیم همراه شدم . تلاشم بر این است که بهترین آموزش ها را برای شما داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *