دسته‌بندی نشده

5 بازی برای آموزش زبان کودکان (بازی های آموزش زبان)

بازی آموزش زبان

اطلاعاتی راجب بازی های آموزش زبان داری؟

آیا علاقه مند هستید که کودکانتان به یادگیری زبان انگلیسی گرایش پیدا کنند؟

مهم ترین اصول در آموزش زبان انگلیسی به کودکان این است که در ابتدا کودک را علاقه مند به آن کنید و بازی ها این روند را جذاب و سریع انجام می دهد.
در این مقاله، تیم فکری گیم 5 بازی جدید را به شما معرفی می کند که بصورت ساده و با استفاده از تصاویر زبان انگلیسی را به کودکانتان آموزش می دهد، چنانچه آموزش زبان برای کودکان همراه با بازی و سرگرمی باشد، کودکان نیز آن را جالب خواهند دید. بنابر این اگر به دنبال روش های جذاب و سرگرمی برای آموزش زبان به کودکانتان هستید ما را دنبال کنید.

 

 

تیز بین انگلیسی

بک بازی هیجان آور از گروه بازی های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان، در این بازی علاوه بر یادگیری زبان دقت و تمرکز کودکان نیز افزایش خواهد یافت و با وجود تصاویر کودکان راغب به یادگیری خواهند بود.
در این بازی جذاب سعی هست تا با استفاده از تصاویر به آموزش زبان بپردازیم، 31 عدد کارت بازی داریم و در روی هر کارت 8 تصویر کشیده شده است، یک تصویر مشترک بین هر دو کارت وجود دارد، بازی کنی که زودتر این تشابه را پیدا کند امتیاز خواهد گرفت.برای خرید و اموزش بیشتر تیزبین زبان انگلیسی به محصولات مراجعه کنید.

تیزبین زبان انگلیسی

 

 

زبان آموز

اگر کودک شما در شروع یادگیری زبان هست و آشنایی ندارد! از بین بازی های آموزش زبان انگلیسی ، بازی رومیزی زبان آموز آموزش را از صفر شروع میکند و علاوه بر آموزش حروف الفبای انگلیسی؛ 120 کلمه ی انگلیسی پر کاربرد را نیز آموزش می دهد. در این مجموعه زبان آموز یک سی دی آموزشی نیز قرار دارد تا کودکان تلفظ صحیح حروف و کلمات را نیز یاد بگیرد.
در زبان آموز حروف الفبای انگیسی پلاستیکی و صفحه ی پلاستیکی را داریم ، که کودک می تواند قبل از نوشتن حروف انگلیسی، آن را با دست لمس کند در صفحه بازی  قرار دهد و کلمه بسازد.برای قیمت وخرید بازی زبان اموز کلیک کنید.

بازی زبان اموز

 

 

 

دوکارتی(بازیتا)

دوکارتی یک بازی آموزش زبان انگلیسی برای کودکانی که به زبان انگلیسی تا حدودی آشنا هستند، در این بازی رومیز هیجان انگیز که بین 2 تا 6 نفر برگذار می شود، کودکان کلمات 3 حرفی انگلیسی را می آموزند.
در شروه بازی یکی از بازیکنان اهرم بازی را حرکت می دهد و بازیکنان شروع به ساخت کلمه می کنند، بازیکنی که زودتر از بقیه با کارت های بیرون آمده یک کارت بازی را کامل کند در آن دور برنده است. اگر کودک شما الفبای انگلیسی را می شناسد بازی دوکارتی برای شروع یادگیری کلمات بهترین گزینه است. برای تقویت زبان کودکتان و خرید بازی دوکارتی اینجا کلیک کنید.

بازی دوکارتی

 

 

تاس چین(آموزش لغات انگلیسی)

بازی رومیزی تاس چین یک بازی بسیار آسان و موثر برای علاقه مند کردن و آموزش ابتدایی برای کودکان است. در این بازی که مناسب کودکان 3 سال به بالا می باشد علاوه بر آموزش ، ذهن کودکان نیز تقویت خواهد شد.
کارت بازی را روی جعبه قرار می دهیم و از کودک می خواهیم که به تصاویر نگاه کند و به خاطر بسپارد و با استفاده از حروف 8 تاس بزرگ ، کلمات را درست نماید. در حین درست کردن کلمات؛ کودکان خواندن و نوشتن حروف و کلمات انگلیسی که 3 یا 4 حرفی هستند را یاد می گیرند.برای اطلاع از قیمت و خرید بازی تاس چین کلیک کنید.

بازی تاس چین زبان

 

 

هوش آموز زبان انگلیسی

یکی دیگر از بازی های آموزش زبان، هوش آموز زبان انگلیسی است که تیم فکری گیم آن را برای تمام گروه های سنی پیشنهاد می کند، در این مجموعه یک تخته وایت برد جهت تمرین قرار داده شده است و همچنین شما میتوانید با خرید هوش آموز زبان انگلیسی بازی ماروپله را نیز داشته باشید.
شگفت آوره که در هوش آموز شما میتوانید با زبان انگلیسی آشنا شوید، زبان فارسی و حافظه بصری خود را تقویت کنید. در بازی هوش آموز روی صفحه بازی عکس های میوه و حیوانات قرار دارد و هر عکس روی سه قطعه ی جدا چاپ شده است، کودک با پیدا کردن قطعه های مختلف هر تصویر آن را سر جایش قرار می دهد.برای اموزش بیشتر هوش آموز کلیک کنید.

بازی هوش آموز

 

author-avatar

درباره fateme salimian

فاطمه سلیمیان هستم نویسنده ی وبسایت فکری گیم هستم کارشناسی تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه آزاد نجف آباد از آن جایی که علاقه مند به انواع برد گیم ها بودم برای معرفی و آموزش انواع بردگیم ها به شما عزیزان با گروه فکری گیم همراه شدم . تلاشم بر این است که بهترین آموزش ها را برای شما داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *